Karwot – film dokumentalny

Aura charyzmatyczna – jest pełna lekkości i barw, które dodają Kazimierzowi siły, dynamiki w jego działalności, ukazując niekonwencjonalny talent komunikacji z „istotami z innych wymiarów” Charakterystyczny opiekun z prawej strony o barwie fioletu jest bezpiecznym łącznikiem i wsparciem. Ukazał sie jako jeden o wielu twarzach, istotach.Kolejny Anioł po lewej stronie aury zielono różowy – daje siłę spójności z Naturą harmonizuje w Nim zrozumienie jej istoty.

Czakra serca otwarta daje i woła o Miłość Uniwersum. Ciemniejsze kreski w jej okolicach sygnalizują o doświadczeniach przeszłych nie zawsze pięknych. Przeszłe cierpienie i lęk stały się paliwem dla jego Miłości Uniwersum. Trójkąt REGINA w okolicy czoła – równoramienny otwarty z fioletowym błyszczącym płomykiem, który symbolizuje wewnętrzne poszukiwania oraz ich doświadczanie i transformowanie do codziennej działalności na rzecz dobra człowieka.

Kanał łączności z Najwyższym Źródłem, Bogiem, Wszechświatem jest wysoki, otwarty nad głową łagodnie wchodzi w poświatę aury. W miejscu zwężenia wypłynął świetlisty żółto – złocisty dysk energii wspierającej całą Jego aurę ciała fizycznego i duchowego. Aura Kazimierza jest pełna charyzmy mocy dzielenia się i przekazywania istotnych rzeczy Tu i Teraz. Fiolet symbol duchowej przestrzeni – zieleń i błękit symbolole harmonii umiejętności pracy na różnych poziomach.

Żródło: krwot1.pl