UZDRAWIAJĄCE WŁASNOŚCI – Esencja Terapii Czasu
Autor Manuel Schoch

Wydanie i przekład Oficyna Wydawnicza Marek Kukułka, Warszawa 2007, 225 str., 32zł
„Wolność nie przyjdzie, jeśli będziesz stał pod drzwiami miłości, pukając w nie nieśmiało, czekając aż ktoś inny je otworzy. Przyjdzie wtedy, kiedy sam je otworzysz. W rzeczywistości nie ma zamkniętych drzwi. Możesz wierzyć, że twoja matka je zamknęła, ale tak naprawdę nie miała ona możliwości zamknięcia drzwi i wyrzucenia klucza. Twój umysł i twoje własności są niezależne od działań innych? ? fragment książki.

Pozostawcie za sobą urazy i rany przeszłości, przeżyjcie powtórnie zapomniane doświadczenia wieku dziecięcego, odkryjcie dobrze schowane tajemnice? czy to oznacza terapie? Oczywiście że nie ? zgodnie z Terapią Czasu!
Oryginalne nowe pełne dynamiki podejście Manuela Schocha do terapii koncentruje się na tym kim naprawdę jesteśmy: ludzkim istnieniem dysponującym ogromna mocą ? żywą manifestacją miłości.

Bazując na ponad trzydziestoletniej obserwacji systemu energetycznego człowieka, Manuel Schoch oferuje bezpośrednią, praktyczną drogę do realizacji naszego potencjału.
Łączy on psychologie z duchowością aby ukazać, że jesteśmy czymś więcej niż ciałem i umysłem. Ten rozszerzony wymiar świadomości prowadzi nas poza strach w stronę pokoju i witalności do których tęsknimy?

Więcej informacji o autorze książki znajdziesz tutaj http://www.tune-in.ch/en/
Ksiażka jest dostepna w sprzedaży wysyłkowej TUTAJ
Ksiażka jest także dostepna w sprzedaży wysyłkowej TUTAJ

Komentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.