X3, UZDROWICIELE Z BLISKA I Z DALEKA

Autor Adrian Dvir

Wydanie – Oficyna Wydawnicza MK, Warszawa 2009, 456 str., 41.50 PLN

Komunikacja telepatyczna z bytami i pozaziemianami pozwala autorowi na podjęcie prób lepszego zrozumienia wszechświata, w którym żyjemy… i wszechświat ten okazuje się miejscem cudowniejszym niż jakiekolwiek wymarzone przez nas miejsca. Jest to miejsce zamieszkane przez niezliczone gatunki istot żywych, których kultura i technologie są o wiele bardziej zaawansowane niż nasze. Co więcej, istoty te są tutaj, by nam pomóc?
W wyniku ciągu niezwykłych przeżyć, przed Adrianem Dvirem, nic nie podejrzewającym inżynierem komputerowcem, otworzył się zupełnie nowy świat. Zadziwiający i fascynujący świat form życia z innych wymiarów, świat przeszłych wcieleń, duchowych przewodników, istot i bytów, oraz? pozaziemian ? istot zamieszkujących równoległe światy.
Próbując pogodzić swe przeżycia z empiryczno-naukowym wykształceniem, odkrywa praktyczną stronę całej sytuacji ? uzdrawianie. Może opanować swe moce, by leczyć ludzi!
Ten jakże zwykły cel łączy Adriana z istotami z innych światów, o równie pozytywnych zamiarach. Wraz z przedziwnym zespołem medycznym, składającym się z niego ? terapeuty z krwi i kości, oraz grupy niewidzialnych bytów duchowych i istot pozaziemskich, Adrian jest w stanie uzdrawiać ludzi. Stylem otwartym i niemalże sprawozdawczym, autor opowiada o doświadczeniach, które zmuszają do poszerzenia horyzontów swych myśli. Raporty z tych wydarzeń w prosty sposób kreślą obraz tego, co człowiek uważa za tajemnicze, nieznane i istniejące poza zasięgiem swej ludzkiej logiki, dotykając kwestii:

uzdrowiciele-cover
X3 poprzednich wcieleń oraz ich związku z naszym obecnym życiem;
X3 duchów, pozaziemian oraz innych ?istot ze światła i energii?
X3 doświadczeń z życia pozaziemian
X3 channelingu, telepatii oraz technik medytacyjnych
X3 uzdrawiania ? rozmaitych metod terapii, samoleczenia, terapii w wykonywaniu pozaziemian
X3 medycznych implantów oraz zabiegów prowadzonych w klinikach w przestrzeni pozaziemian

Książka jest dostępna w wielu księgarniach w Polsce, a także w formie wysyłkowej u wydawcy lub tutaj

Komentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.